Prodej vánočního cukroví
Prodej vánočního cukroví
Prodej vánočního cukroví
Prodej vánočního cukroví
 

Prodej vánočního cukroví

 

Prodej vánočního cukroví

Jelikož z důvodu pandemie jsou zrušeny vánoční trhy, různé oslavy a setkání, dostali se naši přátelé z pekárny ve Mšeně u Mělníka do velmi komplikované situace, protože na poslední chvíli pořadatelé akcí a trhovci zrušili objednávky na vánoční cukroví.

Rádi jim v této nelehké době pomůžeme a nabízíme možnost objednání a vyzvednutí domácího vánočního cukroví u nás v obchodě za velkoobchodní cenu 550 Kč / kg.

Cukroví je balené do krabiček po 1kg. Každá krabička obsahuje 12 druhů koření: vanilkové rohlíčky, linecké světlé, linecké s čokoládou, pudinkové banánky, mandlová srdíčka, pracny, vosí hnízda, ořechové košíčky, ořechy, marokánky, čokoládové knoflíky s karamelovým krémem a strojkové kokosky. Cukroví je samozřejmě dělané s pravým máslem a dalšími kvalitními ingrediencemi, žádné náhražky :-).

Závazné objednávky prosím posílejte e-mailem na adresu obchod@kralovstvichuti.cz nebo telefonicky na čísle 774 835 525 nejpozději do 13. prosince 2021. Odběr pouze po celých kilogramech.

Cukroví bude k vyzvednutí 17. prosince u nás v obchodě Nuselská 10, Praha 4 s platbou v hotovosti. Zaslání poštou bohužel není možné.