Koření Badyán celý výběrový
Badyán celý výběrový
Badyán celý výběrový
 

Badyán celý výběrový

Balení 5 ks 45 Kč koupit
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
 

Koření Badyán celý výběrový

Ručně vybírané ty nejkrásnější hvězdičky badyánu ať už na výrobu adventního věnce nebo pro jiné dekorativní účely. Tyto hvězdičky badyánu je samozřejmě možné použít k i přípravě jídla.

Chuť a vůně Kořenítě nasládlá chuť, vůně podobná anýzu a fenyklu.
Kde se pěstuje jihovýchodní Asie a Tichomoří, severní Afrika
Na co se používá Ručně vybírané hvězdičky badyánu se užívají především pro zdobení adventního věnce, vánočních stromků a pro další dekorativní účely.
Země původu Vietnam
Etiketa pro celý badyán
Badyán nabízíme v těchto variantách
 
Jak se badyán řekne:
jiné názvy: čínský anýz, hvězdicový anýz, hvězdičkové koření, indický anýz, sibiřský anýz
latinsky: Illicium verum
slovensky: badián, hviezdicový aníz
anglicky: star anise
německy: Sternanis, Badian
francouzsky: anis étoilé, badiane chinoise
vietnamsky: đại hồi

Kde koupím celý badyán?

Nejenom celý badyán, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně celého badyánu.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě