Čaj nesmrtelnosti

Čaj nesmrtelnosti

 

Čaj nesmrtelnosti

Poznámka: Následující text je dle nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 zcenzurován, neboť o potravinách nesmí býti při prodeji uváděny žádná oficiálně Radou neschválená výživová a zdravotní tvrzení či snad dokonce uvádět, že některé koření a bylinky mají léčebné vlastnosti.

Jestli se chcete pomstít svým dětem, ať už je to za cokoliv, pijte tento zelený čaj se ženšenem a goji a budete mít jistotu, že nikdy po vás nebudou dědit :-).

Všechno, co v tomto čaji najdete, má totiž tak blahodárné účinky na ----------- a posilování -------- ---------------, že prostě nemůžete zemřít. No však to vezměme popořádku:

Základem tohoto čaje jsou lístky pravého zeleného čaje Gunpowder, které jsou nepravidelně svinuty do kuliček a dávají čaji lehce natrpklou a osvěžující chuť s mírnou kouřovou vůní. O pozitivních účincích zeleného čaje na ------------ toho bylo napsáno tolik, že je snad i zbytečné je zdůrazňovat. Například nedávno jsem se dočetl, že ve Velké Británii prováděli výzkum vlivu pití zeleného čaje a kávy na ------- ---------------- a vyšlo jim, že čajomilci měli pětkrát vyšší obsah ----------------------- -----------, než jejich kávoví partneři. Ovšem pijáci kávy nebojte se, až budeme psát o kávě, najdeme spoustu argumentů a ověřených vědeckých studií, které prokáží i u kávy její nevyvratitelné pozitivní účinky na náš -------------------.

Plody kustovnice čínské (Goji) samozřejmě též obsahují velké množství silných ----------------- a pomáhají zabraňovat ---------------- ----------- ----------. Tím zpomalují ----------- ------------- a udržují jej v dobré --------------. Rovněž pomáhají ------------------ ----------, snižují ---------- ----------- a zlepšují tvorbu -----.

Působení ženšenu na náš ----------------- je velmi komplexní a výsledky různých odborných studií prokázaly pozitivní působení nejen na ------------, ale i na ------------ --------- či ------------ ------------. Dokonce se vyskytly vědecké výzkumy, které došly k závěru, že ženšen má vliv na ------------ ------------ podobně jako ----------. Takže pozor, až budete tento čaj pít večer, ať nestvoříte další zájemce o vaše dědictví.

Též lístky aloe vera mají pozitivní vliv na ---------- a dokonce látka Aloe-emodin, která je v listech aloe vera obsažena, je zkoumána jako látka s potenciálně --------------------- působením.

Možná si říkáte, že když je to tak ---------, tak to asi nebude k pití, neboť potraviny se obvykle dělí na ty dobré a ty -----------. Ale při psaní tohoto článku popíjím už druhý šálek, a i když těžko můžu posoudit, o kolik se za tu chvíli moje ------------ posílila, můžu jednoznačně prohlásit, že čaj je to opravdu dobrý :-).

Jan Schneedorfer