Směs koření na vepřovou na kmíně

Směs koření na vepřovou na kmíně

 

Směs koření na vepřovou na kmíně

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Nepálivá směs na grilování, pečení a do omáček.

Doporučené dávkování 1 vrchovatá polévková lžíce koření na 1 kg masa
Složení koření na vepřovou na kmíně Může obsahovat stopy celeru, sezamu a hořčice.
Země původu Česká republika
Etiketa pro koření na vepřovou na kmíně
Druh kuchyně, ve které se Směs koření na vepřovou na kmíně s oblibou používá
 
Na co se Směs koření na vepřovou na kmíně většinou používá
 

Kde koupím koření na vepřovou na kmíně?

Nejenom koření na vepřovou na kmíně, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně koření na vepřovou na kmíně.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě