Koření Barbecue Colorado-Texas

Barbecue Colorado-Texas

Balení 40 g 48 Kč koupit Balení 80 g 96 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 120,- / 100 g
 

Koření Barbecue Colorado-Texas

Od rovin Colorada až po rozsáhlé pastviny Texasu bylo barbecue vždy základním kulinářským zvykem, který spojuje rodiny a přátele kolem grilu. Naše kořenící směs Barbecue Colorado-Texas je namíchaná podle této tradice s myšlenkou na steaky a všechny druhy masa, které se dají grilovat.

Tuto grilovací směs koření můžete do masa vmasírovat přímo, tzv. na sucho, což zajistí, že chuť pronikne hluboko do masa, díky čemuž bude každé sousto lahodně pikantní. Samozřejmě ale můžete připravit i klasickou marinádu a maso důkladně namarinovat. Když je grilování masa hotové, koření vytvoří lahodnou kůrku, po které se každému BBQ nadšenci sbíhají sliny.

Intenzivní charakter kouřové papriky, chilli papriček ancho a jalapeño v kombinaci s třtinovým cukrem a bylinkami, je ideální pro ty, kteří chtějí, aby jejich grilované kousky masa měly výraznou chuť.

Pro optimální chuť nechte maso marinovat v lednici několik hodin. A malý profesionální tip: před začátkem grilování nechte maso přibližně hodinu vyndané z chladničky, aby se dostalo na pokojovou teplotu. To zaručuje rovnoměrné pečení a maximální šťavnatost.

Ale zázraky naší směsi nekončí jen u masa. Vegani a vegetariáni, radujte se! Tato směs není vyhrazena pouze na maso, ale její kouřové a výbušné tóny chutí mohou povýšit i zeleninu do labužnického nebe. Představte si grilovanou nebo pečenou zeleninu s nádechem úžasné kouřové papriky, která bude dělat závist i masožravcům.

Země původu Německo
Etiketa pro Barbecue Colorado-Texas
Druh kuchyně, ve které se Barbecue Colorado-Texas s oblibou používá
 
Na co se Barbecue Colorado-Texas většinou používá