Koření Chilli Habanero mleté

Chilli Habanero mleté

Balení 10 g 39 Kč koupit Balení 40 g 156 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 390,- / 100 g
 

Koření Chilli Habanero mleté

Jemně mleté vysoce pálivé chilli papričky (pálivost 250 000 SHU). S opatrností přidávejte do pálivých mexických omáček, do polévek, k pečeným a mletým masům.

Chuť a vůně Vysoce pálivá chuť s ovocnými tóny manga, žlutého melounu a citrusů, s intenzivní květinovou vůní.
Kde se pěstuje Mexiko, Kuba, Belize, Kostarika, Texas, Idaho, Kalifornie
Na co se používá Na maso, ryby, chili con carne, zeleninové pokrmy, k výrobě salsy, čatní, marinád, omáček, dokonce i do ovocných džemů.
Země původu Mexiko
Etiketa pro mleté chilli papričky Habanero
 
Chilli habanero nabízíme v těchto variantách
 
Jak se chilli Habanero řekne:
latinsky: Capsicum chinense ˇHabanero´ (odrůda paprika čínská)
Druh kuchyně, ve které se chilli Habanero s oblibou používá
 
Na co se chilli Habanero většinou používá
 

Kde koupím mleté chilli papričky Habanero?

Nejenom mleté chilli papričky Habanero, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně mletých chilli papriček Habanero.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě