Koření Piri-Piri

Koření Piri-Piri

Balení 40 g 48 Kč koupit Balení 80 g 96 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 120,- / 100 g
 

Koření Piri-Piri

Pikantní směs koření Piri-piri se s oblibou užívá především na maso a omáčky. Nejslavnější je recept na Piri-piri kuře z Portugalska, ale nemusíte se bát naložit do marinády z Piri-piri koření i jiné maso (např.krůtí nebo králičí), ryby nebo tuto směs přidat do salátů, na těstoviny či vaječné pokrmy.

Doporučené dávkování 1 vrchovatá polévková lžíce koření na 1 kg masa
Složení koření Piri-Piri Může obsahovat stopy hořčice, celeru, sezamu, lepeku a mandlí.
Recept Připravte si marinádu z rostlinného oleje, citronové šťávy a směsi koření Piri-piri. Směs obsahuje vyvážený poměr všech ingrediencí, včetně mořské soli, takže již nemusíte nic dalšího přidávat. Marinádou důkladně potřete kuřecí stehýnka, křidýlka nebo na kousky nakrájená kuřecích prsa. Uložte na hodinu do lednice a pak vložte marinované kuřecí kousky do vyhřáté trouby nebo na gril.
Země původu Německo
Etiketa pro Koření Piri-Piri
Jak se piri-piri řekne:
jiné názvy: Peri-Peri
Druh kuchyně, ve které se Koření Piri-Piri s oblibou používá
 
Na co se Koření Piri-Piri většinou používá
 

Kde koupím Koření Piri-Piri?

Nejenom Koření Piri-Piri, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně koření Piri-Piri.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě