Koření Barbecue Hot wings

Barbecue Hot wings

Balení 40 g 48 Kč koupit Balení 80 g 96 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 120,- / 100 g
 

Koření Barbecue Hot wings

Rozpalte své chuťové pohárky s touto naší žhavou směsí koření na kuřecí křidélka, která je pečlivě vytvořena tak, aby do vašich kulinářských dobrodružství vnesla výrazné a ohnivé chutě.

Speciálně namíchaná směs koření kombinuje dokonalou pálivost chilli s výraznou chutí pepře, cibule a česneku s jemnou a plnou chutí papriky. Společně vytvářejí dráždivou symfonii chutí, která promění vaše kuřecí křidélka v lahodné pochoutky.

Chcete-li dosáhnout dokonalých pálivých křidélek na grilu, nejprve připravte z oleje a tohoto koření marinádu, kterou křidélka před grilováním nebo pečením bohatě potřete a nechte několik hodin marinovat, aby každé sousto dostalo pikantní nádech. Při přípravě křidélek experimentujte s metodami přípravy. Grilování je sice klasická volba, ale neváhejte vyzkoušet i jiné způsoby. Zkuste křidélka upéct v troubě, nebo je usmažte ve fritéze, abyste získali lahodně křupavou strukturu.

Uvolněte v sobě mistra grilu a rozpalte příští grilovací setkání s naší směsí koření Barbecue Hot Wings a nechte s nimi své chutě vyletět do oblak.

Země původu Německo
Etiketa pro barbecue hot wings
Honza z Království doporučuje
Jan Schneedorfer Pro vyvážení ostré chutě tohoto koření podávejte grilovaná hot wings s chladivými dipy a dresinky. Pro osvěžení přidejte celerové nebo mrkvové tyčinky.
 
Druh kuchyně, ve které se barbecue koření s oblibou používá
 
Na co se barbecue koření většinou používá
 

Kde koupím barbecue hot wings?

Nejenom barbecue hot wings, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě