Bio koření Pepř kampotský černý BIO

Pepř kampotský černý BIO

Balení 20 g 52 Kč koupit Balení 40 g 104 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 260,- / 100 g
 

koření Pepř kampotský černý BIO

Černý pepř z Kampotu vám připraví úžasnou cestu exotické chuti, která je plná silné a aromatické štiplavosti s ovocnými tóny. Toto všestranné koření dodá vašim oblíbeným pokrmům nádech rafinovanosti a oživí je hloubkou a komplexností. Ať už grilujete maso, ryby, restujete zeleninu nebo vytváříte rafinované omáčky a marinády, tento pepř je vaší tajnou ingrediencí pro kulinářský úspěch. Z méně tradičních receptur doporučujeme pár kuliček černého kampotského pepře podrtit na zmrzlinu nebo červené ovoce, jako jsou jahody nebo rybíz. Doporučujeme tento pepř používat čerstvě namletý nebo podrcený těsně před konzumací.

Kampotský pepř je pečlivě pěstován pomocí osvědčených metod, šetrně ručně sbírán a zručně zpracováván, takže si zachovává své jedinečné vlastnosti a zaručuje mimořádný smyslový zážitek, který vaše chuťové pohárky roztančí rozkoší.

Tento pepř krásně ladí s dalšími různými druhy koření. Prozkoumejte úžasné kombinace, které vytváří třeba se skořicí, kardamomem, hřebíčkem a muškátovým oříškem, a odhalte tak svět kreativních možností, které ohromí vaše chuťové buňky. 

Kde se pěstuje Kambodža
Na co se používá Kampotský pepř se hodí k masu, drůbeži a rybám.
Země původu Kambodža
Informace o BIO produkci Zemědělská produkce mimo EU.
BIO produkty certifikuje kontrolní organizace CZ-BIO-003.
Etiketa pro černý kampotský pepř
 
Na co se kampotský pepř většinou používá
 

Kde koupím černý kampotský pepř?

Nejenom černý kampotský pepř, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně černého kampotského pepře.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě