Pepř kampotský černý BIO

 
Bio koření Pepř kampotský černý BIO
Balení 20 g 52 Kč koupit Balení 40 g 104 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?
Jednotková cena: 260,- / 100 g Cena: 260,- / 100 g

Černý pepř z Kampotu vám připraví úžasnou cestu exotické chuti, která je plná silné a aromatické štiplavosti s ovocnými tóny. Toto všestranné koření dodá vašim oblíbeným pokrmům nádech rafinovanosti a oživí je hloubkou a komplexností. Ať už grilujete maso, ryby, restujete zeleninu nebo vytváříte rafinované omáčky a marinády, tento pepř je vaší tajnou ingrediencí pro kulinářský úspěch. Z méně tradičních receptur doporučujeme pár kuliček černého kampotského pepře podrtit na zmrzlinu nebo červené ovoce, jako jsou jahody nebo rybíz. Doporučujeme tento pepř používat čerstvě namletý nebo podrcený těsně před konzumací.

Kampotský pepř je pečlivě pěstován pomocí osvědčených metod, šetrně ručně sbírán a zručně zpracováván, takže si zachovává své jedinečné vlastnosti a zaručuje mimořádný smyslový zážitek, který vaše chuťové pohárky roztančí rozkoší.

Tento pepř krásně ladí s dalšími různými druhy koření. Prozkoumejte úžasné kombinace, které vytváří třeba se skořicí, kardamomem, hřebíčkem a muškátovým oříškem, a odhalte tak svět kreativních možností, které ohromí vaše chuťové buňky. 

Na co se kampotský pepř většinou používá
 
Kde se pěstuje Kambodža
Na co se používá Kampotský pepř se hodí k masu, drůbeži a rybám.
Země původu Kambodža
Informace o BIO produkci Zemědělská produkce mimo EU.
BIO produkty certifikuje kontrolní organizace CZ-BIO-003.