Pepř kampotský červený BIO

 
Bio koření Pepř kampotský červený BIO
Balení 20 g 72 Kč koupit Balení 40 g 144 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?
Jednotková cena: 360,- / 100 g Cena: 360,- / 100 g

Kulinářské kouzlo kampotského červeného pepře dodá vašim pokrmům nádech rafinovanosti. Tento pepř je známý pro svůj výjimečný chuťový profil a zářivě červený odstín, který nadchne každého milovníka dobrého jídla.

Všestranný a plný charakter tohoto červeného pepře z Kambodži obohatí širokou škálu pokrmů. Posypte jím grilované maso, rybypečenou zeleninu, smažené pokrmy nebo karí, abyste zvýraznili jejich chuť. Mírná pálivost červeného kamportu a výrazné ovocné tóny dodají vašim oblíbeným receptům hloubku a komplexnost.

Abyste nepřebili chuť tohoto pepře, nedoporučujeme jej míchat s ostatními barvami kampotských pepřů, jako známe u klasické směsi barevných pepřů. Při vaření je nejlepší těsně před použitím pepř podrtit nebo pomlít, aby se dokonale uvolnilo jeho aroma. 

Kampotský červený pepř lze kombinovat s doplňkovým kořením, jako je česnek, tymián a rozmarýn, a vytvářet tak novou paletu chutí. Výrazná chuť pepře s tímto kořením krásně ladí, dodává mu další aromatickou vrstvu, která umocňuje celkový zážitek z jídla.

Chuť a vůně Mírná pálivost a výrazné ovocné tóny.
Na co se kampotský pepř většinou používá
 
Kde se pěstuje Kambodža
Země původu Kambodža
Informace o BIO produkci Zemědělská produkce mimo EU.
BIO produkty certifikuje kontrolní organizace CZ-BIO-003.