Bio koření Pepř kampotský červený BIO

Pepř kampotský červený BIO

Balení 20 g 72 Kč koupit Balení 40 g 144 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 360,- / 100 g
 

koření Pepř kampotský červený BIO

Kulinářské kouzlo kampotského červeného pepře dodá vašim pokrmům nádech rafinovanosti. Tento pepř je známý pro svůj výjimečný chuťový profil a zářivě červený odstín, který nadchne každého milovníka dobrého jídla.

Všestranný a plný charakter tohoto červeného pepře z Kambodži obohatí širokou škálu pokrmů. Posypte jím grilované maso, rybypečenou zeleninu, smažené pokrmy nebo karí, abyste zvýraznili jejich chuť. Mírná pálivost červeného kamportu a výrazné ovocné tóny dodají vašim oblíbeným receptům hloubku a komplexnost.

Abyste nepřebili chuť tohoto pepře, nedoporučujeme jej míchat s ostatními barvami kampotských pepřů, jako známe u klasické směsi barevných pepřů. Při vaření je nejlepší těsně před použitím pepř podrtit nebo pomlít, aby se dokonale uvolnilo jeho aroma. 

Kampotský červený pepř lze kombinovat s doplňkovým kořením, jako je česnek, tymián a rozmarýn, a vytvářet tak novou paletu chutí. Výrazná chuť pepře s tímto kořením krásně ladí, dodává mu další aromatickou vrstvu, která umocňuje celkový zážitek z jídla.

Chuť a vůně Mírná pálivost a výrazné ovocné tóny.
Kde se pěstuje Kambodža
Země původu Kambodža
Informace o BIO produkci Zemědělská produkce mimo EU.
BIO produkty certifikuje kontrolní organizace CZ-BIO-003.
Etiketa pro červený kampotský pepř
Jak se kampotský pepř řekne:
slovensky: Kampotské korenie červené
anglicky: Kampot pepper red
německy: Kampot Pfeffer rot
francouzsky: Poivre rouge de Kampot
vietnamsky: Ớt đỏ Kampot
Na co se kampotský pepř většinou používá
 

Kde koupím červený kampotský pepř?

Nejenom červený kampotský pepř, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně červeného kampotského pepře.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě