Bio koření Barbecue Hot Wings BIO

Barbecue Hot Wings BIO

Balení 40 g 48 Kč koupit Balení 80 g 96 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 120,- / 100 g
 

koření Barbecue Hot Wings BIO

Rozpalte své chuťové pohárky s touto naší žhavou směsí koření na kuřecí křidélka, která je pečlivě vytvořena tak, aby do vašich kulinářských dobrodružství vnesla výrazné a ohnivé chutě.

Speciálně namíchaná směs koření kombinuje dokonalou pálivost chilli s výraznou chutí pepře, cibule a česneku s jemnou a plnou chutí papriky. Společně vytvářejí dráždivou symfonii chutí, která promění vaše kuřecí křidélka v lahodné pochoutky.

Chcete-li dosáhnout dokonalých pálivých křidélek na grilu, nejprve připravte z oleje a tohoto koření marinádu, kterou křidélka před grilováním nebo pečením bohatě potřete a nechte několik hodin marinovat, aby každé sousto dostalo pikantní nádech. Při přípravě křidélek experimentujte s metodami přípravy. Grilování je sice klasická volba, ale neváhejte vyzkoušet i jiné způsoby. Zkuste křidélka upéct v troubě, nebo je usmažte ve fritéze, abyste získali lahodně křupavou strukturu.

Uvolněte v sobě mistra grilu a rozpalte příští grilovací setkání s naší směsí koření Barbecue Hot Wings a nechte s nimi své chutě vyletět do oblak.

Země původu Německo
Informace o BIO produkci Zemědělská produkce mimo EU.
BIO produkty certifikuje kontrolní organizace CZ-BIO-003.
Etiketa pro barbecue hot wings
Honza z Království doporučuje
Jan Schneedorfer Pro vyvážení ostré chutě tohoto koření podávejte grilovaná hot wings s chladivými dipy a dresinky. Pro osvěžení přidejte celerové nebo mrkvové tyčinky.
 
Druh kuchyně, ve které se barbecue koření s oblibou používá
 
Na co se barbecue koření většinou používá