Barbecue Los Angeles

 
Koření Barbecue Los Angeles
Balení 40 g 48 Kč koupit Balení 80 g 96 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?
Jednotková cena: 120,- / 100 g Cena: 120,- / 100 g

Tato typická kalifornská směs koření na barbecue je perfektní pro každého, kdo si chce vychutnat autentickou chuť amerického BBQ v pohodlí své kuchyně. Směs koření není jen sladká a kořeněná, ale přináší i ostré povzbuzení chilli papriček, které dodá vašim grilovaným lahůdkám sofistikovanost a hloubku. Je ideální pro přípravu marinády na maso i ryby ve stylu tradičního barbecue v Los Angeles.

Toto grilovací koření je klasikou mezi mnoha typickými americkými chutěmi na barbecue, zejména těmi, které se nacházejí podél rozsáhlého pobřeží Kalifornie. Ať už se chystáte na žebírka, vepřovou plec nebo drůbež, tato vybraná směs dodá každému masu správnou chuť, což ji činí univerzální volbou pro všechna vaše grilovací dobrodružství.

V Americe není BBQ pouze příprava jídla. Je to umění, tradice a oslava chutí. Spojuje přátele a rodiny dohromady a nabízí jim moment, kdy si mohou vychutnat dobré jídlo a dobrou společnost. Naše směs koření vám umožňuje zažít tuto milovanou tradici a rozmanité chutě BBQ v Los Angeles, připomínající slunné a živé vibrace Kalifornie.

Druh kuchyně, ve které se Barbecue Los Angeles s oblibou používá
 
Na co se Barbecue Los Angeles většinou používá
 
Recept Jednoduchý recept pro inspiraci:
Z oleje a tohoto grilovacího koření si připravíme marinádu, kterou důkladně potřeme pořádný kus vepřové krkovičky a necháme přes noc marinovat v chladničce. Dvě hodiny před přípravou vyndejte maso z lednice a pečte pomalou metodou na grilu při cca 130°C. Samozřejmě jej můžete péct i v běžné troubě. Maso je hotové po 6 hodinách nebo po dosažení teploty jádra 90 °C. Poté byste jej měli na hodinu zabalit do alobalu a nechat odpočinout. Podávejte s lahodnou domácí barbecue omáčkou.
Země původu Německo