Bio koření Mandarinková kůra drcená BIO

Mandarinková kůra drcená BIO

 

koření Mandarinková kůra drcená BIO

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Sušená drcená mandarinková kůra má v kuchyni široké možnosti použití od marinád, přes dochucení masa až po kompoty a marmelády. Na mandarinkovou kůru narazíme především v čínské kuchyni, kde ji s oblibou používají zejména v kombinaci s hovězím, drůbeží a rybami. Možná vás do této chvíle ani nenapadlo využít chuť mandarinek na maso, ale věřte, že to posune vaše kuchařské umění o několik pater výše.

Tady pro vás máme pár tipů na použití mandarinkové kůry:

Pro ochucení masa na pečení a grilování můžete použít mandarinkovou kůru třeba formou marinády, kterou připravíte z medu a mandarinkové kůry. Skvělé na grilovaná kuřecí křidýlka!

Kromě marinády můžete mandarinkovou kůru použít i v kombinaci s grilovacím kořením, kterým maso před pečením posypete. Na polévkovou lžíci grilovacího koření přidejte půl lžičky drcené mandarinkové kůry. Úžasná kombinace pro vepřovou pečeni nebo kotlety, ale třeba i pečenou dýni.

Nejen grilování a pečení lze obohatit o mandarinkovou kůru. I dušenému a vařenému hovězímu dodá tato ingredience příjemnou hřejivou chuť citrusů. Mandarinky se dobře snoubí s badyánem nebo skořicí.

Máte rádi polévku z červených fazolí? Přidejte malou lžičku mandarinkové kůry a chuť této i tak výborné polévky ještě pozvednete jemným citrusovým nádechem.

Mandarinková chuť pozvedne nejen jídlo, ale i černému nebo zelenému čaji přidá osvěžující citrusovou chuť.

Země původu Španělsko
Informace o BIO produkci Zemědělská produkce EU.
BIO produkty certifikuje kontrolní organizace CZ-BIO-003.
Etiketa pro mandarinkovou kůru
Jak se mandarinková kůra drcená bio řekne:
anglicky: Mandarin peel
německy: Mandarinenschale
francouzsky: Pelure de mandarine
Druh kuchyně, ve které se Mandarinková kůra drcená BIO s oblibou používá
 
Na co se Mandarinková kůra drcená BIO většinou používá
 

Kde koupím mandarinkovou kůru?

Nejenom mandarinkovou kůru, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně mandarinkové kůry.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě