Koření Cibule smažená

Cibule smažená

Balení 40 g 20 Kč koupit Balení 80 g 40 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 50,- / 100 g
 

Koření Cibule smažená

Hotová smažená cibulka je skvělou alternativou k čerstvé smažené cibulce, která je připravena ihned k použití. Stačí ji zahřát na pánvi a ušetříte nejen čas při vaření, ale i energii, a přitom si zachováte tu nezapomenutelnou chuť a vůni, kterou znáte a milujete u čerstvě usmažené cibulky.

Na co se smažená cibule používá?
Naše smažená cibule je v kuchyni opravdu vynikající pomocník. Je ideální k obohacení chuti klasických českých jídel jako třeba plněných brambor, špekových knedlíků nebo pečeného a dušeného masa. Ale tím možnosti použití rozhodně nekončí. Tato kulinářská vychytávka skvěle doplní bramborovou nebo hrachovou kaši či luštěniny. Ovšem se smaženou cibulkou se setkáme v receptech z celého světa, takže ji můžeme použít i při přípravě jídel asijské nebo americké kuchyně, stejně jako francouzské nebo německé.

Jak smaženou cibulku používat?
Používat ji můžeme jak v průběhu tepelné přípravy jídal, tak i na finální posypání pokrmů. Pro nejlepší výsledek doporučujeme smaženou cibuli před podáváním lehce zahřát na pánvi při nízké teplotě. Tento jednoduchý krok zvýrazní její chuť a aroma, přičemž vytvoří dokonalý doplněk k vašim kulinářským výtvorům.

Smažená cibulka je vyrobena z čerstvé cibule pomocí technologicky precizního postupu, takže se rozhodně nemusíte obávat přepáleného tuku.

Nechte se inspirovat smaženou cibulí a objevte nový rozměr chuti ve vaší kuchyni. S tímto produktem se každé jídlo stane zážitkem, a to bez zbytečného času stráveného v kuchyni. Vyzkoušejte naši smaženou cibuli a přesvědčte se, že dokonce i rychlá příprava může znamenat bohatou chuť a skvělé gastronomické zážitky.

Chuť a vůně Uchovává si chuť i vůni čerstvě usmažené cibule.
Kde se pěstuje Asie, Amerika, Evropa, Střední východ
Na co se používá K dochucení bramborové nebo hrachové kaše, luštěnin, na pečená masa, brambory, špekové i bramborové knedlíky.
Příprava Před použitím je vhodné lehce ji zahřát na pánvi při nízké teplotě.
Země původu Česká republika
Etiketa pro smaženou cibuli
 
Jak se cibule řekne:
latinsky: Allium cepa
anglicky: onion
německy: Zwiebel
francouzsky: oignon
Druh kuchyně, ve které se cibule s oblibou používá
 
Na co se cibule většinou používá
 

Kde koupím smaženou cibuli?

Nejenom smaženou cibuli, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně smažené cibule.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě