Křupavé umami

 
Směs koření Křupavé umami
Balení 40 g 64 Kč koupit Balení 80 g 128 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?
Jednotková cena: 160,- / 100 g Cena: 160,- / 100 g

Poznejte kouzlo umami, vytoužené páté chuti, s touto speciálně namíchanou směsí koření, která dodá vašim oblíbeným studeným i teplým pokrmům jedinečnou hloubku a bohatost. Díky svým přirozeným vlastnostem toto univerzální koření pozvedá chuťový profil a vytváří symfonii, která podráždí vaše chuťové pohárky.

Křupavé umami můžete přidat na saláty, pečenou nebo grilovanou zeleninu, grilované i dušené maso nebo do polévek. Základem je kombinace papriky, rajčatových lupínků a smažené cibulky, která poskytuje lahodnou rovnováhu chutí. Smažená cibule a celer dodávají uspokojivou křupavost a aromatické tóny, zatímco rajčata a libeček přispívají k jasnému a osvěžujícímu nádechu.

Směs koření, obohacená o cibuli, česnek, kurkumu, pastinák a nádech kouře, nabízí lákavou kombinaci pikantních, zemitých a kouřových tónů. Výsledkem je dobře vyvážené koření, které posune vaše kulinářské výtvory na vyšší úroveň a promění je ve skutečně nezapomenutelné a uspokojivé pokrmy. Ať už vaříte pro zvláštní příležitost, nebo jen přidáváte příval chuti do každodenních jídel, směs koření Křupavé umami je dokonalým společníkem.

Druh kuchyně, ve které se Křupavé umami s oblibou používá
 
Země původu Německo