Koření Koriandr mletý

 
Koriandr mletý
Koření Koriandr mletý Fotografie zobrazuje KORIANDR MLETÝ z našeho obchodu. Nepoužíváme ilustrační snímky z fotobank nebo propagační obrázky od dodavatelů.
Jak se koriandr mletý řekne:
latinsky: Fructus coriandri
Balení 40 g 24,- Kč koupit Balení 80 g 48,- Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?

Mletý koriandr má se svojí příjemnou kořeněnou chutí a vůní exotických dálek rozmanitou paletu uplatnění. Od sladkých perníčků a vánočního pečiva, přes saláty, masa a paštiky až po polévky. Při svých experimentech v kuchyni se nemusíte omezovat a s odvahou vyzkoušejte různé kombinace. Výborná je i „obyčejná“ bramborová kaše s nastrouhaným muškátovým oříškem a špetkou koriandru, která se díky koření promění v lahodnou delikatesu. Nebo přidejte k zeleninovému vývaru zázvor, půl lžičky mletého koriandru a na závěr sušený list koriandru, citrón a chilli a vykouzlíte ve své kuchyni malý Orient. Mletý koriandr je součástí různých exotických kořenících směsí a díky pozitivním účinkům na zažívání též čajů proti nadýmání.

Země původu: Česká republika
Recept pro inspiraci Vyzkoušejte koriandr jako přísadu do hummusu: Půl hrnku cizrny necháme namočit přes noc, vodu scedíme a druhý den vaříme 15 minut do měkka. Přidáme sezamovou pastu, sezamový nebo olivový olej, hrubě namletý černý pepř, sůl, limetkovou šťávu a půl lžičky mletého koriandru.