Koření na italský dresink

Koření na italský dresink

Balení 40 g 48 Kč koupit Balení 80 g 96 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 120,- / 100 g
 

Koření na italský dresink

Směs bylinek a koření Italský dresink dodá vašim salátům středomořský nádech. Tato pečlivě vyrobená směs kombinuje sladkou chuť třtinového cukru, slanou chuť mořské soli a kyselou chuť citrusů s rajskými jablíčky a bylinkami a vytváří tak harmonickou symfonii, se kterou proměníte obyčejné saláty v kulinářská mistrovská díla. Vyvážená kombinace bylinek a koření dodá vašim zeleninovým salátům hloubku a charakter a umocní celkový chuťový zážitek.

Při přípravě jednoduše postupujte podle následujících jednoduchých kroků: Začněte smícháním vrchovaté polévkové lžíce koření se 6 lžícemi vody. Pak přidejte 1 lžičku oleje a opět důkladně promíchejte. Dresink nechte 5 minut odstát, aby se chutě spojily, a poté jím zalijte svůj oblíbený salát.

Směs koření Italský dresink se neomezuje pouze na saláty. Lze ji použít také jako marinádu na grilovanou zeleninu nebo jako koření na pečené brambory nebo těstoviny. Popusťte uzdu své kreativitě a experimentujte s touto směsí ve svých oblíbených receptech.

Doporučené dávkování 15 g na 6 lžic vody a 1 lžičky oleje
Příprava Smíchejte vrchovatou polévkovou lžíci koření s 6 lžícemi vody. Pak přidejte 1 lžičku oleje a důkladně promíchejte. Dresink nechte odstát, aby se chutě spojily, a poté jím zalijte salát.
Země původu Německo
Etiketa pro koření na italský dresink
Druh kuchyně, ve které se italský dresink s oblibou používá
 
Na co se italský dresink většinou používá