Koření Hořčice bílá celá

Hořčice bílá celá

Balení 40 g 16 Kč koupit Balení 80 g 32 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 40,- / 100 g
 

Koření Hořčice bílá celá

Hořčice bílá je semínko rostliny hořčice seté. Má štiplavou chuť, používá se k výrobě pokrmové hořčice, do nakládaných okurek a zeleniny v kyselém nálevu, k přípravě marinád, ale i ke kořenění minutek. Rozmícháním mletých semínek s tekutinou (vodou, octem, mlékem nebo pivem), solí, cukrem (medem) a kořením podle chuti lze připravit domácí hořčici.

Chuť a vůně hořkosladká, středně štiplavá
Kde se pěstuje Evropa, oblast Středomoří, západní Asie
Na co se používá Do nálevů k nakládání okurek a zeleniny, k přípravě marinád, dresinků, výrobě domácí hořčice.
Země původu Česká republika
Etiketa pro celou bílou hořčici
Jak se hořčice řekne:
jiné názvy: bělohořčice setá
latinsky: Sinapis alba
slovensky: horčica biela
anglicky: white mustard
německy: Weißser Senf
francouzsky: moutarde blanche
Druh kuchyně, ve které se hořčice s oblibou používá
 
Na co se hořčice většinou používá
 

Kde koupím celou bílou hořčici?

Nejenom celou bílou hořčici, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně celé bílé hořčice.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě