Koření Cibule sušená řezaná

Cibule sušená řezaná

Balení 30 g 21 Kč koupit Balení 80 g 56 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 70,- / 100 g
 

Koření Cibule sušená řezaná

Sušená cibule přináší do kuchyně pohodlí bez kompromisů v chuti. Když máte po ruce sušenou cibuli, můžete kdykoliv okamžitě přidat bohatou, cibulovou chuť do vašich pokrmů, aniž byste museli strávit čas loupáním, krájením a plakáním nad čerstvou cibulí. Naše sušená cibule je malý kuchyňský pomocník, který přináší velkou úsporu času při zachování chutě čerstvé cibule.

Zatímco čerstvá cibule má ostrou, silnou a štiplavou chuť, sušená cibule má sladkou, příjemně karamelizovanou chuť, která zvýrazňuje celkový chuťový profil připravovaného jídla. Nabízí robustní, dobře zakulacenou chuť, která je často přijatelnější pro ty, kterým čerstvá cibule připadá příliš štiplavá, a její chuti se proto vyhýbají. Navíc koncentrovaná chuť sušené cibule z ní dělá ideální volbu pro pokrmy, které vyžadují dlouhou dobu vaření.

S hrubě nařezanou sušenou cibulí získáváte z cibule to nejlepší – přirozenou chuť a vůni cibule spolu s příjemnou křupavou texturou, která oživí každý pokrm. Je ideální při pečení nebo smažení masa, kde se její kousky stávají hvězdami představení, nebo jako skvělá přísada do vašich oblíbených omáček a polévek, kde krásně změkne a propojí s ostatními chutěmi. Můžete ji také přidat do masových směsí nebo ji vsypte do pečiva pro překvapivý křupavý element.

Zapomeňte na slzavé oči a cibulový zápach, který se drží vašich rukou i kuchyňského náčiní. Se sušenou cibulí je příprava jídel čistější, rychlejší a příjemnější. A co víc, díky její dlouhé trvanlivosti můžete mít kvalitní cibulovou chuť vždy po ruce.

Ačkoli je práce se sušenou cibul výjimečně pohodlná, mějte na paměti, že při smažení je třeba být o něco opatrnější. Sušená cibule má sklon se rychleji připalovat, což by mohlo vašemu jídlu přidat nechtěný nádech spáleniny.

Tato hrubě řezená struktura sušené cibule se samozřejmně nehodí do všech jídel a proto pokud hledáte jemnější varianty, vyzkoušejte sušenou cibuli granulovanou nebo jemně mletou. A dokonce máme v nabídce i uzenou cibuli, která dodá jídlům fantastickou kouřovou příchuť.

Vyzkoušejte naši sušenou řezanou cibuli a objevte, jak snadné a chutné může být vaření s touto všestrannou a kvalitní ingrediencí. Protože v kuchyni, stejně jako v životě, často ty nejmenší změny přinášejí největší radost.

Chuť a vůně Uchovává si chuť i vůni čerstvé cibule, je jemnější, ne tak ostrá.
Kde se pěstuje Prakticky po celém světě, nejvíce v Asii, Americe, Evropě a na Středním východě.
Na co se používá Hrubě řezaná cibule se používá při pečení nebo dušení masa, do mletého masa, ale i do polévek a omáček. Je skvělá do špenátu, luštěnin, rýže nebo slaného pečiva.
Země původu Indie
Etiketa pro řezanou cibuli
Honza z Království doporučuje
Jan Schneedorfer Sušená cibule je velmi univerzální. Lze je přidat přímo do hrnce, ale přeci jen je lepší ji před použitím namočit na 15 minut do teplé vody, aby změkla.
 
Jak se cibule řekne:
latinsky: Allium cepa
anglicky: onion
německy: Zwiebel
francouzsky: oignon
Druh kuchyně, ve které se cibule s oblibou používá
 
Na co se cibule většinou používá