Směs koření na ryby na bylinkách

 
Směs koření na ryby na bylinkách
Balení 40 g 48 Kč koupit Balení 80 g 96 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?
Jednotková cena: 120,- / 100 g Cena: 120,- / 100 g

Pro milovníky ryb jsme připravili tuto speciální směs bylinkového koření, které je ideální pro přípravu jak mořských, tak sladkovodních ryb.

Směs koření obsahuje cibuli a česnek pro vytvoření chuťového základu pro rybí pokrmy, na kterém je postavena hlavní bylinková paleta sestavená z pažitky, koriandru, petržele, oregana, rozmarýnu a kopru. Tyto bylinky se výborně párují s chutí ryb a navíc jsou doplněny o svěží citrusové tóny citronové kůry a citronové trávy. K tomu je přidána kurkuma pro příjemnou barvu i jemnou chuť a i paprika společně s bobkovým listem tento mix výborně obohatí svojí plnou chutí. Zázvor a černý pepř přidávají lehkou štiplavost, která se výborně mísí se sladkostí třtinového cukru. Aby byly chutě kompletní, vše je doplněno nezbytnou špetkou soli.

Tato směs koření je ideální pro marinování ryb nebo přímé posypání před grilováním nebo pečením, stejně jako pro přidání do rybích omáček nebo polévek. Vyzkoušejte ji také na rybách pečených v troubě či na pánvi, kde se všechny tyto chutě spojí a vytvoří dokonalou chuťovou harmonii.

Druh kuchyně, ve které koření na ryby s oblibou používají
 
Na co se koření na ryby většinou používají
 
Doporučené dávkování 1 polévková lžíce koření na 1 kg ryby
Země původu Česká republika
Koření na ryby nabízíme v těchto variantách