Mleté maso bylinkové
Balení 40 g 48 Kč koupit Balení 80 g 96 Kč koupit volná
váhavybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem v e-shopu a na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 120 Kč/ 100 g
Koření na mleté maso bylinkové
 

Koření na mleté maso bylinkové

Mleté maso je klasika, která nikdy nezklame, ale proč ho s touto bylinkovou směsí koření neposunout na úplně novou úroveň ? Ideální kombinace česneku, majoránky a muškátového květu dodá každému pokrmu hloubku chuti a vůni, která láká k dalšímu soustu. Ať už chystáte karbanátky nebo domácí sekanou, tahle směs bude váš tajný trik na dokonalý výsledek.

Do čeho se koření na mleté maso hodí?

A když už máte tohle koření doma, nezůstávejte jen u sekané. Vyzkoušejte ho i v dalších receptech, kde vykouzlí chuť, kterou si zamilujete:

  • Karbanátky a sekaná – ideální do tradičních českých klasik, které díky směsi získají vyváženou chuť.
  • Masové kuličky – do omáček nebo jako šťavnaté jednohubky na špejli, směs dodá všem variantám skvělou chuť.
  • Špízy z mletého masa – okořeňte směsí mleté maso, napíchejte na špejle a dejte na gril nebo do trouby.
  • Zapékané dobroty – ochuťte mleté maso na nádivky, lasagne nebo musaku a překvapte celou rodinu.

Jak s kořením pracovat?

Tahle směs nepotřebuje žádné speciální postupy. Stačí ji smíchat s mletým masem při přípravě a zbytek práce udělá za vás. Vynikající je i na závěrečné dochucení, kdy se její aroma krásně rozvine. Pokud připravujete špízy, přidejte směs přímo do masa, vytvarujte na špejle a upečte. Do sekané nebo karbanátků ji stačí zamíchat společně s vajíčkem a strouhankou. Jednoduché na výrobu, ale vynikající na talíři.

Doporučené dávkování 2 polévkové lžíce koření na 1 kg masa
Složení bylinkového koření na mleté maso
Země původu Česká republika
Etiketa pro bylinkové koření na mleté maso
 
Koření na mleté maso nabízíme v těchto variantách
 
Druh kuchyně, ve které se koření na mleté maso s oblibou používá
 
Na co se koření na mleté maso většinou používá
 

Kde koupím bylinkové koření na mleté maso?

Nejenom bylinkové koření na mleté maso, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně bylinkového koření na mleté maso.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v téměř libovolném množství a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě