Koření Pepř zelený celý

Pepř zelený celý

Balení 20 g 36 Kč koupit Balení 50 g 90 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 180,- / 100 g
 

Koření Pepř zelený celý

Pepř zelený je stejně jako bílý a černý plodem pepřovníku černého, ale v různém stupni zralosti. Všechny tyto pepře mají podobnou peprnou chuť. Zelený pepř se získává rychlým usušením nezralých bobulí, není tak ostrý jako černý pepř a má jemnější aroma. Všechny druhy je možné používat i ve směsi (barevný pepř).

Chuť a vůně Svěží jemně peprná chuť a borovicová vůně
Kde se pěstuje Indie, Indonésie, Vietnam, Brazílie
Na co se používá Na drůbež, ryby, jemnější zvěřinu, do paštik, krémových omáček, polévek, zeleninových pokrmů, dresinků, marinád, ale i ovocných jídel.
Země původu Brazílie, Indonésie, Vietnam
Etiketa pro celý zelený pepř
Zelený pepř nabízíme v těchto variantách
 
Jak se zelený pepř řekne:
latinsky: Piper nigrum
anglicky: green pepper
německy: grüner Pfeffer
francouzsky: poivre vert
Druh kuchyně, ve které se zelený pepř s oblibou používá
 
Na co se zelený pepř většinou používá
 

Kde koupím celý zelený pepř?

Nejenom celý zelený pepř, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně celého zeleného pepře.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě