Koření Kapr po novohradsku

Kapr po novohradsku

 

Koření Kapr po novohradsku

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Obalovací směs k přípravě jemně kořeněného kapra. Porce osolíme, obalíme ve směsi a zvolna smažíme na oleji. Pokud máte rádi pikantnější chuť, doporučujeme přidat jednu lžičku pálivé papriky.

Recept V pánvi rozehřejeme rostlinný olej. Jednotlivé porce kapra osolíme a obalíme ve směsi koření Novohradský kapr. Postupně je klademe do rozehřátého oleje a smažíme dozlatova. Novohradského kapra nejčastěji podáváme s vařenými brambory nebo bramborovou kaší.
Země původu Česká republika
Etiketa pro Kapr po novohradsku
Druh kuchyně, ve které se Kapr po novohradsku s oblibou používá
 
Na co se Kapr po novohradsku většinou používá
 

Kde koupím Kapr po novohradsku?

Nejenom Kapr po novohradsku, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě