Shichimi Togarashi (Koření sedmi vůní)

Shichimi Togarashi (Koření sedmi vůní)

Balení 30 g 72 Kč koupit Balení 60 g 144 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 240,- / 100 g
 

Shichimi Togarashi (Koření sedmi vůní)

Shichimi Togarashi (Šičimi tógaraši) je legendární japonská směs koření, která se též nazývá Koření sedmi vůní

Ostrost, kterou vám Shichimi Togarashi na jazyku vytvoří, se lahodně snoubí s mandarinkovou kůrou, která společně s mořskou řasou směsi koření dodá svěží kombinaci ovocné a pikantně slané chuti. Semínka černého a bílého sezamu vše završí svým příjemným oříškovým aroma.

V Japonsku se Shichimi Togarashi používá jako koření do rýže, nudlí (soba nebo udon) a polévek (polévka miso). Kromě tradičních japonských jídel vaše chuťové buňky potěší, pokud tímto kořením ochutíte domácí hranolky, nebo dýně a batáty pečené v troubě.

Pikantnost této originální směsi koření můžete s úspěchem využít i na kuřecí křidélka nebo třeba steaky z tuňáka.

Země původu Německo
Etiketa pro Shichimi Togarashi
Na co se Shichimi Togarashi většinou používá
 

Kde koupím Shichimi Togarashi?

Nejenom Shichimi Togarashi, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně Shichimi Togarashi.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě