Kari Mauritius

 
Směs koření Kari Mauritius
Balení 30 g 48 Kč koupit Balení 60 g 96 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?
Jednotková cena: 160,- / 100 g Cena: 160,- / 100 g

Mauritius, známý svými bílými písečnými plážemi a tyrkysovými vodami, není slavný pouze svou nádhernou přírodou, ale také svou bohatou a rozmanitou kuchyní. Vlivy z Indie, Číny, Evropy a Afriky vytvářejí jedinečnou směs chutí, která je ztělesněním zdejší kultury.

Kari Mauritius je směs vybraných koření, která spojuje v sobě kurkumu pro jemnou nasládlou chuť, koriandr pro svěžest, chilli papričky pro pikantnost, která je doplněná špetkou štiplavého zázvoru. Přidáním muškátového oříšku a kardamonu dostáváme exotický a aromatický tón.

Mauritijská kuchyně je proslulá svými kari pokrmy, které jsou často podávány s rýží nebo roti, tradičním chlebem ve formě placky. Ryby a mořské plody, které jsou v Mauritiu hojně dostupné, jsou často hlavním ingrediencí těchto lahodných pokrmů. Přidáním Kari Mauritius koření do vašeho pokrmu získáte autentickou chuť tohoto ostrovního ráje.

Kari Mauritius je nejen kořením, ale i vstupenkou do světa mauritijské kultury a kulinářských tradic. Obohaťte svou kuchyni o tuto směs a nechte se unášet vlnami indického oceánu přímo k vašemu stolu.

Druh kuchyně, ve které se Kari Mauritius s oblibou používá
 
Na co se Kari Mauritius většinou používá
 
Země původu Německo