Koření Kari Mauritius

Koření Kari Mauritius

Balení 30 g 48 Kč koupit Balení 60 g 96 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 160,- / 100 g
 

Koření Kari Mauritius

Mauritius, známý svými bílými písečnými plážemi a tyrkysovými vodami, není slavný pouze svou nádhernou přírodou, ale také svou bohatou a rozmanitou kuchyní. Vlivy z Indie, Číny, Evropy a Afriky vytvářejí jedinečnou směs chutí, která je ztělesněním zdejší kultury.

Kari Mauritius je směs vybraných koření, která spojuje v sobě kurkumu pro jemnou nasládlou chuť, koriandr pro svěžest, chilli papričky pro pikantnost, která je doplněná špetkou štiplavého zázvoru. Přidáním muškátového oříšku a kardamonu dostáváme exotický a aromatický tón.

Mauritijská kuchyně je proslulá svými kari pokrmy, které jsou často podávány s rýží nebo roti, tradičním chlebem ve formě placky. Ryby a mořské plody, které jsou v Mauritiu hojně dostupné, jsou často hlavním ingrediencí těchto lahodných pokrmů. Přidáním Kari Mauritius koření do vašeho pokrmu získáte autentickou chuť tohoto ostrovního ráje.

Kari Mauritius je nejen kořením, ale i vstupenkou do světa mauritijské kultury a kulinářských tradic. Obohaťte svou kuchyni o tuto směs a nechte se unášet vlnami indického oceánu přímo k vašemu stolu.

Země původu Německo
Etiketa pro Koření Kari Mauritius
Koření kari mauritius nabízíme v těchto variantách
 
Druh kuchyně, ve které se Koření Kari Mauritius s oblibou používá
 
Na co se Koření Kari Mauritius většinou používá
 

Kde koupím Koření Kari Mauritius?

Nejenom Koření Kari Mauritius, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě