Koření Fish Masála

Koření Fish Masála

Balení 40 g 40 Kč koupit Balení 80 g 80 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 100,- / 100 g
 

Koření Fish Masála

Při plavbě po obrovském oceánu indických kulinářských zázraků narazíte i na tento často nedoceněný poklad – Fish Masala. Tato směs delikátně spárovaného koření pro rybí lahůdky zajišťuje, že jemné chutě ryb jsou doplňovány a zesíleny, spíše než přebity.

Koriandr se svým citrusovým podtónem pokládá základní melodii této směsi. Kurkuma, nezbytná součást indické kuchyně, do ní vplouvá svými zemitými zlatými odstíny, které čeří pikantní tóny zázvoru propojené s robustní chutí česneku a vytváří duet, který pozvedne každé jídlo. Chilli této směsi dodá správné množství tepla, jen tolik, aby brnělo na patře, aniž by zastínilo jemnou chuť ryby. Římský kmín se svým nezaměnitelným aroma završuje mix koření a propůjčuje mu exotiku, hloubku a hřejivost.

Tipy pro použití koření Fish Masála:

Rybí špízy: Kousky ryby namarinujte s kořením Fish Masála a trochou oleje a poté je napíchejte s paprikou a cibulí, abyste vytvořili lahodnou grilovanou pochoutku.

Smažená Fish Masála: Před smažením zlehka poprašte rybí filety směsí koření.

Zeleninová Fish Masála: Směs není určena pouze pro ryby a mořské plody, ale vyzkoušejte ji na dušenou nebo grilovanou zeleninu pro získání nové exotické chuti vegetariánské kuchyně.

Polévkové potěšení: Přidejte špetku koření Fish Masála do polévky nebo vývaru z mořských plodů, abyste zintenzivnili její hloubku a teplo.

Rýžové pokrmy: Trochu Fish Masály zamíchané do hrnce s rýží může povýšit jednoduchou přílohu na voňavý a chutný zážitek.

Ať je vaše kulinární cesta s naší směsí Fish Masala tak rozlehlá a zajímavá jako oceán. Ponořte se a vychutnejte si vlny chutí!

Doporučené dávkování 1 vrchovatá polévková lžíce koření na 1 kg ryby
Země původu Česká republika
Etiketa pro Koření Fish Masála
Míša z Království doporučuje
Michaela Schneedorferová Než budete ryby v koření marinovat, lehce na ně vymačkejte citron, posypte solí a nechte je asi 10 minut uležet. Ryby to nejen ochutí, ale pomůže i zpevnit maso a zajistí, že po uvaření zůstane šťavnaté.
 
Masála je dostupná v těchto variantách
 
Jak se masála řekne:
jiné názvy: masála na ryby
Druh kuchyně, ve které se masála s oblibou používá
 
Na co se masála většinou používá
 

Kde koupím Koření Fish Masála?

Nejenom Koření Fish Masála, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě