Koření Pepř dlouhý

Pepř dlouhý

Balení 10 g 37 Kč koupit Balení 20 g 74 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 370,- / 100 g
 

Koření Pepř dlouhý

Pepř dlouhý jsou plody tropické rostliny pepřovníku ve tvaru šištic asi 2,5 cm dlouhých. Jeho chuť je ostrá a mírně sladká, s oblibou se používá ve francouzské kuchyni. Přidává se do sýrových a vinných omáček, chutney a zeleninových směsí. Lze jej pomlít kvalitním mlýnkem na koření.

Chuť a vůně peprná, ale zároveň nasládlá, s tóny muškátového oříšku, skořice, zázvoru a kardamomu
Kde se pěstuje Asie
Na co se používá K dušení všech druhů masa, na ryby a mořské plody, zeleninové pokrmy, omáčky, marinády, čatní, ale i ovocné dezerty a zavařeniny.
Země původu Indonésie
Etiketa pro dlouhý pepř
Jak se dlouhý pepř řekne:
jiné názvy: dlouhý pepř bengálský, indický pepř
latinsky: Piper longum
slovensky: korenie dlhé, piepor dlhý
anglicky: long pepper, indian long pepper
německy: Langer Pfeffer
francouzsky: poivre long
Druh kuchyně, ve které se dlouhý pepř s oblibou používá
 
Na co se dlouhý pepř většinou používá
 

Kde koupím dlouhý pepř?

Nejenom dlouhý pepř, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně dlouhého pepře.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě