Koření Pepř sečuánský zelený celý

Pepř sečuánský zelený celý

Balení 20 g 70 Kč koupit Balení 40 g 140 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 350,- / 100 g
 

Koření Pepř sečuánský zelený celý

Zelený sečuánský pepř má jemnou kořenitost, intenzivní citrusové tóny s nuancemi grapefruitu. Při skousnutí cítíte na jazyku mravenčení s lehce znecitlivujícím efektem. Chuťově je o něco robustnější a zemitější než červená varianta.

Zelený sečuánský pepř se hodí ke kuřecímu masu, rybám nebo asijským jídlům. Skvěle ladí s ostatními druhy pepře a dodává směsím koření svěží a citrónovou nótu. Horká čokoláda nebo exotický ovocný salát provoněný špetkou čerstvě namletého zeleného sečuánu se stávají extravagantním chuťovým zážitkem.

Chuť a vůně Jemně kořenitá chuť s intenzivními citrusovými tóny s nuancemi grapefruitu.
Země původu Čína
Etiketa pro zelený sečuánský pepř
Jak se sečuánský pepř řekne:
latinsky: Zanthoxylum piperitum
slovensky: šečuánske korenie zelené
anglicky: Sichuan green peppercorns
německy: Grüner Szechuan-Pfeffer
francouzsky: Poivre vert du Sichuan
vietnamsky: Tiêu xanh Tứ Xuyên

Kde koupím zelený sečuánský pepř?

Nejenom zelený sečuánský pepř, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně zelený sečuánského pepře.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě