Koření Pepř růžový (červený) celý

Pepř růžový (červený) celý

Balení 10 g 22 Kč koupit Balení 40 g 88 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 220,- / 100 g
 

Koření Pepř růžový (červený) celý

Růžový pepř, někdy též nazývaný červený, není pravý pepř, ale plod stromu pepřovce obecného. Červené bobule jsou křehké a spíše aromatické. Hodí se jako dekorační koření do masitých i některých zeleninových jídel. Je součástí směsi barevný pepř. 

Chuť a vůně Jemně peprná chuť, nasládlá ovocná vůně.
Kde se pěstuje Amerika, Afrika, Austrálie, Nový Zéland
Na co se používá Na steaky, grilovaná masa, burgery, ryby a plody moře, drůbež i zvěřinu. Do dresinků, omáček, těstovin, zeleninových a vaječných jídel, také se používá při výrobě dezertů a nápojů.
Země původu Brazílie
Etiketa pro růžový (červený) pepř
Jak se růžový (červený) pepř řekne:
jiné názvy: pirul, peruánský pepř, karibský pepř, pepřovec peruánský
latinsky: Schinus molle
anglicky: pink peppercorn
německy: rosa Pfeffer, roter Pfeffer, Schinusbeeren
francouzsky: poivre rose
Druh kuchyně, ve které se růžový (červený) pepř s oblibou používá
 
Na co se růžový (červený) pepř většinou používá
 

Kde koupím růžový (červený) pepř?

Nejenom růžový (červený) pepř, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně růžového (červeného) pepře.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě