Koření Pepř černý s whiskey

Pepř černý s whiskey

Balení 30 g 102 Kč koupit Balení 60 g 204 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 340,- / 100 g
 

Koření Pepř černý s whiskey

Kombinace vysoce kvalitního černého pepře se single malt whiskey rozhodně patří k těm chuťovým zážitkům, které obohatí váš gastronomický život.

Tato kulinářská rarita vzniká namočením černého pepře na několik týdnů do whiskey z brandenburgské palírny, která zrála v dubovém sudu. Díky tomuto spojení se zmírní ostrá chuť černého pepře a objeví se jemně kouřové aroma získané z whiskey.

Černý pepř s whiskey se hodí zejména např. na carpaccio, sýry, zralé ovoce, tmavá masa a zvěřinu. Aby byly zachovány všechny jemné chutě tohoto pepře, doporučujeme jej aplikovat těsně před podáváním nejlépe pomletím v mlýnku na koření nebo podrceným v hmoždíři pro dokonalé uvolnění výjimečného aroma.

Obsah alkoholu v černém pepři s whiskey je do 2 %.

Složení černého pepře s whiskey
Země původu Německo
Etiketa pro černý pepř s whiskey
Jak se černý pepř řekne:
slovensky: čierne korenie s whiskey
anglicky: Whiskey Pepper, Whisky Pepper
německy: Whiskey Pfeffer
francouzsky: Whisky Poivre
Druh kuchyně, ve které se černý pepř s oblibou používá
 
Na co se černý pepř většinou používá
 

Kde koupím černý pepř s whiskey?

Nejenom černý pepř s whiskey, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně černého pepře s whiskey.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě