Koření Chilli Kashmiri

Chilli Kashmiri

Balení 30 g 36 Kč koupit Balení 60 g 72 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 120,- / 100 g
 

Koření Chilli Kashmiri

Chilli papričky Kashmiri pochází z Indie a se svou mírnější pálivostí okolo 5 000 - 10 000 SHU se řadí k nejméně pálivým chilli papričkám v této zemi. V jejich lehce ovocné a sladké chuti vynikají kouřové a zemité podtóny. Barva a příjemně pikantní chuť oživí karí, kuře tandoori a další tradiční indická jídla. Své místo najde rovněž při ochucení pečených fazolí, marinád, polévek, rajčatových omáček a zeleninových jídel. Díky mírné pálivosti můžete chilli Kasmiri jednoduše použít místo klasické červené papriky.

Chuť a vůně Mírně pálivá, svěží, ovocná a sladká chuť
Kde se pěstuje Indie
Na co se používá Na indické pokrmy karí, tandoori a masály, do marinád, omáček, polévek, luštěninových a zeleninových jídel, ale i k sýrům, do sladkých dezertů, ovocných salátů a čokolády.
Země původu Indie
Etiketa pro chilli Kashmiri
Jak se chilli řekne:
latinsky: Capsicum (odrůda papriky seté, roční - Capsicum annuum)
Druh kuchyně, ve které se chilli s oblibou používá
 

Kde koupím chilli Kashmiri?

Nejenom chilli Kashmiri, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně chilli Kashmiri.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě