Koření Chilli Carolina Reaper drcené

Chilli Carolina Reaper drcené

Balení 10 g 71 Kč koupit Balení 30 g 213 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 710,- / 100 g
 

Koření Chilli Carolina Reaper drcené

Celosvětově nejpálivější chilli papričky na trhu Carolina Reaper doporučujeme spíše zkušeným milovníkům pekla na jazyku. Pokud však najdete odvahu, tyto papričky vás odmění nejen extrémní pálivostí, ale i sladkou chutí s tóny třešní, čokolády a skořice.

Papričky vznikly poměrně nedávno zkřížením slavných červených chilli papriček Habanero a Naga Bhut Jolokia. Jejich průměrná pálivost je 2 000 000 SHU.

Chuť a vůně Extrémně pálivá, ale i překvapivě sladká s tóny třešní, čokolády a skořice.
Kde se pěstuje Taiwan
Na co se používá Pro přípravu mexických a asijských pokrmů, omáček, polévek, salsy, zeleninových i masových jídel, luštěnin.
Upozornění Pokud nemáte zkušenosti s extrémně pálivými papričkami, buďte velmi opatrní. Neopatrná konzumace může vést až k ohrožení života. Při práci s chilli papričkami Carolina Reaper doporučujeme chránit ruce gumovými rukavicemi.
Země původu Taiwan
Etiketa pro drcené chilli Carolina Reaper
Jak se chilli řekne:
latinsky: Capsicum (odrůda papriky čínské - Capsicum chinense)
Druh kuchyně, ve které se chilli s oblibou používá
 

Kde koupím drcené chilli Carolina Reaper?

Nejenom drcené chilli Carolina Reaper, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně drcených chilli papriček Carolina Reaper.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě