Koření Barbecue Colorado-Texas

Barbecue Colorado-Texas

Balení 40 g 48 Kč koupit Balení 80 g 96 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 120,- / 100 g
 

Koření Barbecue Colorado-Texas

Od rovin Colorada až po rozsáhlé pastviny Texasu bylo barbecue vždy základním kulinářským zvykem, který spojuje rodiny a přátele kolem grilu. Naše kořenící směs Barbecue Colorado-Texas je namíchaná podle této tradice s myšlenkou na steaky a všechny druhy masa, které se dají grilovat.

Tuto grilovací směs koření můžete do masa vmasírovat přímo, tzv. na sucho, což zajistí, že chuť pronikne hluboko do masa, díky čemuž bude každé sousto lahodně pikantní. Samozřejmě ale můžete připravit i klasickou marinádu a maso důkladně namarinovat. Když je grilování masa hotové, koření vytvoří lahodnou kůrku, po které se každému BBQ nadšenci sbíhají sliny.

Intenzivní charakter kouřové papriky, chilli papriček ancho a jalapeño v kombinaci s třtinovým cukrem a bylinkami, je ideální pro ty, kteří chtějí, aby jejich grilované kousky masa měly výraznou chuť.

Pro optimální chuť nechte maso marinovat v lednici několik hodin. A malý profesionální tip: před začátkem grilování nechte maso přibližně hodinu vyndané z chladničky, aby se dostalo na pokojovou teplotu. To zaručuje rovnoměrné pečení a maximální šťavnatost.

Ale zázraky naší směsi nekončí jen u masa. Vegani a vegetariáni, radujte se! Tato směs není vyhrazena pouze na maso, ale její kouřové a výbušné tóny chutí mohou povýšit i zeleninu do labužnického nebe. Představte si grilovanou nebo pečenou zeleninu s nádechem úžasné kouřové papriky, která bude dělat závist i masožravcům.

Země původu Německo
Etiketa pro Barbecue Colorado-Texas
Druh kuchyně, ve které se Barbecue Colorado-Texas s oblibou používá
 
Na co se Barbecue Colorado-Texas většinou používá
 

Kde koupím Barbecue Colorado-Texas?

Nejenom Barbecue Colorado-Texas, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě