Kořenka Kořenka skleněná malá s dřevěným uzávěrem
Kořenka skleněná malá s dřevěným uzávěrem
Kořenka skleněná malá s dřevěným uzávěrem
 

Kořenka skleněná malá s dřevěným uzávěrem

Balení 1 ks 33 Kč koupit
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
 

Kořenka skleněná malá s dřevěným uzávěrem

Kořenka má čtvercový tvar o šířce a délce 56 mm a výšce 75 mm. Objem kořenky je 90 ml. Kořenka je vyrobena z tlustého odolného skla, takže se nemusíte bát, že se během vaření při vyklouznutí z rukou rozbije. Dřevěné víčko kořenky se snadno otevírá i mokrýma rukama. Toto víčko je opatřené těsněním pro hermetické uzavření obsahu kořenky a koření tak dlouho vydrží čerstvé.

Rozměry 7,5 x 5,6 x 5,6 cm
Objem 90 ml
Země původu Evropská unie

Kde koupím Kořenka skleněná malá s dřevěným uzávěrem?

Nejenom Kořenka skleněná malá s dřevěným uzávěrem, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně .

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě