Laskominy Vlašská jádra ve skořici

Vlašská jádra ve skořici

 

Laskominy Vlašská jádra ve skořici

Je nám líto, ale prodej tohoto zboží byl ukončen.

Vyhledat podobný produkt

Tato lahodná pochoutka kombinuje chutná jádra vlašských ořechů obalená v bohaté čokoládové polevě Bonnerex, následně posypaná voňavou skořicí. Jedná se o ideální balení chutí pro milovníky oříšků, čokolády a skořice.

Složení vlašských jader ve skořici VLAŠSKÉ ořechy (35 %), cukr, rostlinný tuk palmový, SYROVÁTKA Z MLÉKA, rýžová mouka, kakao, slunečnicový lecitin, skořice. Produkt obsahuje skořápkové plody, mléko-laktózu a může obsahovat stopy arašídů. Průměrné výživové hodnoty na 100 g výrobku: Energie: 599 kcal, Rostlinné tuky: 43,3 g, Proteiny: 7,2 g, Uhlohydráty: 43,5 g, Vitamíny: A, B6, C, E, K, Vláknina: 3,1 g, Sodík: 0,3 g.
Země původu Velká Británie
Etiketa pro Vlašská jádra ve skořici

Kde koupím Vlašská jádra ve skořici?

Nejenom Vlašská jádra ve skořici, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně vlašských jader ve skořici.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě