Laskominy Mandle natural

Mandle natural

Balení 100 g 45 Kč koupit Balení 200 g 90 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 45,- / 100 g
 

Laskominy Mandle natural

Tyto mandle jsou ponechány v jejich přirozené podobě, se slupkou, aby si zachovaly co nejvíce výživových hodnot a své jedinečné chuťové vlastnosti. Neloupané mandle jsou vynikajícím zdrojem vlákniny, zdravých tuků, proteinů, vitamínů a minerálů, jako je vitamín E a hořčík. Díky tomu jsou ideální pro podporu celkového zdraví a přispívají ke zdraví srdce a kostí. Neloupané mandle jsou navíc skvělé pro různé kulinářské účely. Můžete je přidat do pečiva, obilovin, jogurtů nebo salátů pro zvýšení výživové hodnoty a dodání příjemné křupavosti. Ať už je použijete samostatně jako svačinu nebo jako ingredienci v receptech, naše neloupané natural mandle vám poskytnou výživu a chuť, kterou hledáte.

Složení mandlí Produkt obsahuje skořápkové plody a může obsahovat stopy arašídů a semen. Průměrné výživové hodnoty na 100 g výrobku: Energie: 628 kcal, Sacharidy: 4 g - z toho cukry: 4 g, Bílkoviny: 21 g, Tuky: 56 g - z toho nasycené mastné kyseliny: 4,5 g, Vláknina: 12 g, Sůl: 0 g, Sodík: 0 mg.
Země původu USA
Etiketa pro Mandle

Kde koupím Mandle?

Nejenom Mandle, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně mandlí.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě