Laskominy Ibišek kandovaný

Ibišek kandovaný

Balení 100 g 69 Kč koupit Balení 200 g 138 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 69,- / 100 g
 

Laskominy Ibišek kandovaný

Tyto okouzlující květy, známé pro svou svěže kyselou chuť a nádhernou karmínovou barvu, jsou pečlivě kandovány pro zvýraznění jejich přirozené sladkosti. Každý květ je opatrně sušen a poté namočen v cukrovém sirupu, což vytváří překvapivou harmonii mezi sladkým a kyselým. Kandovaný květ ibišku je nejen lahodný, ale také vizuálně atraktivní, což z něj dělá skvělý doplněk k různým nápojům a dezertům.

Přidejte je do šampaňského pro elegantní a originální koktejl, použijte je jako výzdobu pro dorty a cukrovinky nebo je jednoduše podávejte jako unikátní sladkou pochoutku. Bez ohledu na to, jak je použijete, kandovaný květ ibišku je jistě dodá vašemu stolu sofistikovaný a exotický dekorační prvek.

Složení kandovaného ibišku Ibišek květ (51 %), cukr (47 %), kyselina citronová (1,2 %), barvivo E129, oxid siřičitý. Produkt obsahuje oxid siřičitý a siřičitany. Barvivo E129 může nepříznivě ovlivnit činnost a pozornost dětí. Výživové údaje na 100 g: Energie 1464 kJ / 350 kcal, Sacharidy 88,8 g - z toho cukry 80 g, Tuky 0 g, Bílkoviny 0 g, Vláknina 1 g, Sůl 0,82 g.
Země původu Thajsko
Etiketa pro Kandovaný Ibišek