Laskominy Kakaový prášek BIO

Kakaový prášek BIO

Balení 100 g 55 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 55,- / 100 g
 

Laskominy Kakaový prášek BIO

Jemně rozemleté ekologicky pěstované kakaové boby. Kakaový prášek je ideální při pečení, na posyp cukroví, do kaší nebo jogurtu a samozřejmě na výrobu domácí čokolády. Díky jemné struktuře se rychleji rozpouští. Kakaové boby při zpracování neprošly procesem alkalizace.

Složení kakaa Rozemleté kakaové boby. Nutriční hodnoty na 100 g: Energetická hodnota 1351 kJ/325 kcal, Bílkoviny 27,2 g, Tuky 11 g, Nasycené mastné kyseliny 6,8 g, Sacharidy 13,4 g, Z toho cukry 1 g, Vláknina 31,7 g, Sůl 0,003 g. Skladujte v suchu při teplotě nejvýše 22 °C a relativní vlhkosti nejvýše 70%
Země původu Peru
Informace o BIO produkci Zemědělská produkce mimo EU.
BIO produkty certifikuje kontrolní organizace CZ-BIO-003.
Etiketa pro kakau
 
Jak se kakao řekne:
slovensky: kakao
anglicky: cacao
německy: (der) Kakao
francouzsky: cacao
vietnamsky: ca cao

Kde koupím kakau?

Nejenom kakau, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně kakaa.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě