Laskominy Kokos strouhaný

Kokos strouhaný

Balení 100 g 27 Kč koupit Balení 200 g 54 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 27,- / 100 g
 

Laskominy Kokos strouhaný

Nejkvalitnější části kokosového ořechu jsou pečlivě strouhány na jemné kousky. Strouhaný kokos je nejen skvělou přísadou do pečiva a dezertů, ale také doplňkem smoothie, müsli nebo ovesných kaší. 

Složení strouhaného kokosu Alergeny: Produkt obsahuje oxid siřičitý a siřičitany a může obsahovat stopy arašídů, skořápkových plodů a sezamu. Výživové hodnoty na 100 g: Energie: 660 kcal, Rostlinné tuky: 65 g, Proteiny: 6,8 g, Uhlohydráty: 24 g, Vitamíny: B6, C, E, K, Vláknina: 16,3 g, Sodík: 0,025 g.
Země původu Filipíny, Indonésie
Etiketa pro Kokos strouhaný

Kde koupím Kokos strouhaný?

Nejenom Kokos strouhaný, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně strouhaného kokosu.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě