Laskominy Makadamy natural

Makadamy natural

Balení 100 g 110 Kč koupit Balení 200 g 220 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 110,- / 100 g
 

Laskominy Makadamy natural

Makadamy představují vrchol kvality a chuti mezi ořechy. Makadamiové ořechy jsou známé svou jemnou, máslovitou chutí a vysokým obsahem mononenasycených tuků, což je činí skvělou volbou pro zdravou stravu.

Tyto ořechy jsou bohaté na vitamíny a minerály, včetně vitaminu A, železa, bílkovin a vlákniny, které mohou pomoci podpořit celkové zdraví. Makadamy mohou být konzumovány samostatně jako chutný a výživný snack, nebo je můžete přidat do svých oblíbených receptů pro dodání jedinečné chuti.

Tyto naturální makadamové ořechy jsou bez přidaných konzervantů nebo umělých přísad a představují tak přirozený, nutričně bohatý zdroj pro každodenní stravu.

Složení makadamů Produkt obsahuje skořápkové plody a může obsahovat stopy arašídů a semen. Průměrné výživové hodnoty na 100 g výrobku: Energie: 718 kcal, Rostlinné tuky: 75,7 g, Proteiny: 7,9 g, Uhlohydráty: 13,8 g, Vitamíny: B6, C, E, K, Vláknina: 8,6 g, Vápník: 85 mg, Železo: 3,69 mg, Hořčík: 130 mg, Fosfor: 188 mg, Draslík: 368 mg, Sodík: 0 g.
Země původu Austrálie
Etiketa pro Makadamy
 

Kde koupím Makadamy?

Nejenom Makadamy, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně makadamů.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě