Laskominy Piniové oříšky

Piniové oříšky

Balení 100 g 130 Kč koupit Balení 200 g 260 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 130,- / 100 g
 

Laskominy Piniové oříšky

Piniové oříšky jsou drobná semínka, které se získávají z určitých borovic. Vyznačují se jemnou, téměř máslovou chutí a jsou oblíbené v mnoha kuchyních po celém světě. Tyto ořechy jsou poměrně malé, přibližně 1 cm dlouhé, a mají bledě žlutou až světle hnědou barvu. Většina piniových oříšků pochází z borovice sibiřské, která roste ve východní Evropě a Asii, ale lze je získat i z jiných druhů borovic. Piniové oříšky se často přidávají do salátů a různých pokrmů pro jejich chutný ořechový nádech a příjemnou texturu. Jsou také klíčovou součástí pesto, tradiční italské omáčky z bazalky, česneku, olivového oleje, parmezánu a právě piniových oříšků.

Složení piniových oříšků Průměrné výživové hodnoty na 100 g výrobku: Energie: 719 kcal, Rostlinné tuky: 68,37 g, Proteiny: 13,69 g, Uhlohydráty: 13,08 g, Vitamíny: A, B6, C, E, K, Vláknina: 3,7 g, Sodík: 0,002 g.
Země původu Čína
Etiketa pro Piniové oříšky

Kde koupím Piniové oříšky?

Nejenom Piniové oříšky, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně piniových oříšků.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě