Rozinky Thomson malé natural

Rozinky Thomson malé natural

Balení 100 g 32 Kč koupit Balení 200 g 64 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 32,- / 100 g
 

Laskominy Rozinky Thomson malé natural

Thomson rozinky jsou menší než standardní rozinky, ale rozhodně nezaostávají v chuti. Tyto malé, tmavě hnědé klenoty jsou známy svou sladkou a bohatou chutí. Vzhledem k jejich velikosti jsou ideální pro přidání do pečení, müsli nebo jako samostatná svačina. Ačkoli jsou menší, nabízejí stejné výhody jako jejich větší příbuzní, včetně přirozeně sladké chuti a rychlého zdroje energie díky vysokému obsahu přirozených cukrů. Malé Thomson rozinky jsou také skvělým způsobem, jak zvýšit příjem vlákniny v dietě.

Složení malých rozinek rozinky, slunečnicový olej. Průměrné výživové hodnoty na 100 g výrobku: Energie: 333 kcal, Rostlinné tuky: 0,71 g, Proteiny: 3 g, Uhlohydráty: 76,9 g, Vitamíny: A, B6, C, E, K, Vláknina: 5,86 g, Vápník: 35,1 mg, Železo: 3 mg, Sodík: 20 mg.
Země původu USA
Etiketa pro Rozinky malé

Kde koupím Rozinky malé?

Nejenom Rozinky malé, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně malých rozinek.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě