Laskominy Slunečnice loupaná

Slunečnice loupaná

Balení 100 g 18 Kč koupit Balení 200 g 36 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 18,- / 100 g
 

Laskominy Slunečnice loupaná

Slunečnicová semínka jsou oblíbená nejen u ptáků, ale také u lidí. Jsou to semínka rostliny slunečnice, která je známá svým charakteristickým vzhledem s velkým, slunečním květem. Loupaná slunečnicová semínka jsou zbavena vnějšího obalu a jsou připravena k okamžité konzumaci.

Slunečnicová semínka jsou vynikající samotná nebo mohou být přidány do různých pokrmů. Jsou oblíbené v pečení, zejména v chlebu a sušenkách, mohou být také přidány do müsli nebo ovesné kaše pro zdravý start dne. Slunečnicová semínka jsou také skvělým doplňkem do salátů, a díky své neutrální chuti dobře doplňují širokou škálu dalších ingrediencí.

Složení loupané slunečnice Může obsahovat stopy semen, skořápkových plodů a arašídů. Průměrné výživové hodnoty na 100 g výrobku: Energie: 584 kcal, Rostlinné tuky: 51,5 g, Proteiny: 21 g, Uhlohydráty: 20 g, Vitamíny: A, B6, C, E, K, Vláknina: 8,6 g, Vápník: 76 mg, Železo: 5,25 mg, Hořčík: 325 mg, Fosfor: 660 mg, Draslík: 645 mg, Sodík: 9 mg.
Země původu Bulharsko, Maďarsko, Čína
Etiketa pro Slunečnici loupanou

Kde koupím Slunečnici loupanou?

Nejenom Slunečnici loupanou, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně loupané slunečnice.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě