Laskominy Brusinky kanadské v jogurtu

Brusinky kanadské v jogurtu

Balení 100 g 42 Kč koupit Balení 200 g 84 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 42,- / 100 g
 

Laskominy Brusinky kanadské v jogurtu

Představujeme vám unikátní chuťovou symfonii, která vás určitě nadchne. Kanadské brusinky, známé pro svou sladkou a mírně kyselou chuť, jsou obaleny v jemném a krémovém jogurtu. Toto spojení přináší harmonii chutí, která osvěžuje a zároveň uspokojí vaše chuťové buňky. Jogurtová poleva dodává brusinkám jemnou a lahodnou chut', která výborně kontrastuje s jejich přirozenou sladko-kyselou chutí.

Složení kanadských brusinek v jogurtu klikva (24 %), cukr, rostlinný tuk, syrovátka, rýžová mouka, jogurt (4,5 %), slunečnicový lecitin, šelak, arabská guma. Produkt obsahuje mléko-laktózu a může obsahovat stopy skořápkových plodů a arašídů. Výživové hodnoty na 100 g výrobku: Energie: 2033 kJ / 486 kcal, Tuky: 21,8 g, Bílkoviny: 1,7 g, Sacharidy: 69,6 g, Vitamíny: C, Vláknina: 2,2 g, Sůl: 0,44 g.
Země původu Velká Británie
Etiketa pro Brusinky kanadské v jogurtu

Kde koupím Brusinky kanadské v jogurtu?

Nejenom Brusinky kanadské v jogurtu, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně kanadských brusinek v jogurtu.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě