Laskominy Mandle uzené

Mandle uzené

Balení 100 g 53 Kč koupit Balení 200 g 106 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 53,- / 100 g
 

Laskominy Mandle uzené

Tyto výjimečné mandle nabízejí jedinečnou chuťovou kombinaci, která je ideální pro milovníky silných a plných chutí. Začínáme s kvalitními neloupanými mandlemi, které jsou pečlivě praženy, aby se zvýraznila jejich přirozená sladkost a bohatost. Poté tyto pražené mandle procházejí procesem uzení, který jim dodává silnou a jedinečnou chuť.

Uzené mandle můžete jíst samostatně nebo je můžete použít jako přísadu do salátů nebo vaření, kde přidají jedinečnou chuť a texturu. Ať už je použijete jakkoli, uzené mandle jsou chutným oživením každého dne.

Složení uzených mandlí Jádra MANDLÍ (98 %), kouřové aroma (2 %), řepkový olej. Alergeny: Produkt obsahuje skořápkové plody a může obsahovat stopy arašídů a semen. Průměrné výživové hodnoty na 100 g výrobku: Energie: 663 kcal, Rostlinné tuky: 58 g, Proteiny: 29 g, Uhlohydráty: 7,3 g, Vitamíny: A, B6, E, Sůl: 0,1 g.
Země původu Česká republika
Etiketa pro Mandle uzené

Kde koupím Mandle uzené?

Nejenom Mandle uzené, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně uzených mandlí.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě