Laskominy Zázvor v hořké čokoládě

Zázvor v hořké čokoládě

Balení 100 g 42 Kč koupit Balení 200 g 84 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 42,- / 100 g
 

Laskominy Zázvor v hořké čokoládě

Kousky kandovaného zázvoru, obalené v hořké čokoládě. Tento produkt nabízí kombinaci pikantní chuti zázvoru a hořkosti čokolády. Je ideální pro ty, kteří si chtějí dopřát něco jiného než tradiční sladkosti. Zázvor a čokoláda tvoří zajímavý a neobvyklý kontrast chutí, který jistě ocení milovníci neotřelých kombinací. Zázvor v hořké čokoládě je také skvělým dárkem pro milovníky čokolády, kteří hledají něco neobvyklého a exotického.

Složení zázvoru v hořké čokoládě Zázvor 35 % (konzervant: OXID SIŘIČITÝ), cukr, kakaová hmota a máslo, neztužený rostlinný tuk palmový, SYROVÁTKA (MLÉKO), emulgátor: slunečnicový lecitin, leštidla: šelak, arabská guma. Obsah kakaové sušiny min. 35 %. Alergeny: Produkt obsahuje mléko-laktózu, oxid siřičitý a siřičitany a může obsahovat stopy skořápkových plodů a arašídů. Průměrné výživové hodnoty na 100 g výrobku: Energie: 456 kcal, Rostlinné tuky: 19,8 g, Proteiny: 2,7 g, Uhlohydráty: 63,4 g, Vitamíny: B6, C, E, K, Vláknina: 1,9 g, Sodík: 0,2 g.
Země původu Velká Británie
Etiketa pro Zázvor v hořké čokoládě

Kde koupím Zázvor v hořké čokoládě?

Nejenom Zázvor v hořké čokoládě, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně zázvoru v hořké čokoládě.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě