Mandle pražené solené s chilli

 
Ořechy a laskominy Mandle pražené solené s chilli
Balení 100 g 68 Kč koupit Balení 200 g 136 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4 Jak je zboží zabaleno?
Jednotková cena: 68,- / 100 g Cena: 68,- / 100 g

Přinášíme vám něco trochu pikantního s vynikajícím praženými solenými mandlemi s chilli. Tyto španělské mandle Valencia, někdy nazývané "královny mandlí", jsou pečlivě praženy ve slunečnicovém oleji, jemně posoleny mořskou solí a oživeny přídavkem kvalitního chilli.

Mandle Valencia jsou kratší, kulatější a měkčí než běžné kalifornské mandle, což jim dodává výjimečnou sladkost a texturu. Chilli dodává tomuto lahodnému snacku jistou palčivost, která je v dokonalé rovnováze s jemnou sladkostí mandlí.

Není nic lepšího než sáhnout po těchto pikantních mandlích, když hledáte něco, co vás skutečně překvapí. Ať už je podáváte na večírku nebo si je jen tak dopřáváte při mlsání, tyto mandle s chilli rozhodně přinesou na váš stůl něco jedinečného. 

Složení jádra mandlí (98 %), slunečnicový olej, chilli, mořská sůl. Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota: 2853/682 kJ/kcal, Bílkoviny: 22 g, Tuky: 60,5 g - z toho nasycené mastné kyseliny: 5,46 g, Sacharidy: 12,5 g - z toho cukry: 4,01 g, Vláknina: 0 g, Sůl: 1,93 g.
Země původu Španělsko