Laskominy Lískové ořechy jádra

Lískové ořechy jádra

Balení 100 g 53 Kč koupit Balení 200 g 106 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 53,- / 100 g
 

Laskominy Lískové ořechy jádra

Jádra lískových oříšků jsou známé svou jedinečnou, bohatou chutí a vysokým obsahem vitamínů a minerálů. Lískové ořechy jsou velmi všestranné a mohou být použity v mnoha různých receptech, včetně pečiva, salátů nebo i jako samostatný snack. Jejich bohatá, ořechová chuť je skvělým doplňkem jak k sladkým, tak i k slaným pokrmům. Ať už je tedy přidáte do své oblíbeného receptu nebo si je jen tak posnídáte, lískové ořechy jsou skvělou volbou pro každou příležitost.

Složení lískových jader Produkt obsahuje skořápkové plody a může obsahovat stopy arašídů a semen. Průměrné výživové hodnoty na 100 g výrobku: Energie: 628 kcal, Rostlinné tuky: 62 g, Proteiny: 15 g, Uhlohydráty: 16 g, Vitamíny: A, B1, B2, B6, E, Vláknina: 10 g, Vápník: 114 mg, Železo: 5 mg, Hořčík: 163 mg, Fosfor: 290 mg, Draslík: 680 mg, Sodík: 0 mg.
Země původu Gruzie
Etiketa pro Lísková jádra

Kde koupím Lísková jádra?

Nejenom Lísková jádra, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně lískových jader.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě