Laskominy Pistácie pražené solené

Pistácie pražené solené

Balení 100 g 55 Kč koupit Balení 200 g 110 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 55,- / 100 g
 

Laskominy Pistácie pražené solené

Pražené solené pistácie jsou skvělou chuťovkou k vínu nebo večernímu filmu. Při pražení se uvolňují chutě a vůně skryté v ořechu, což dává praženým pistáciím jejich charakteristickou chuť. Solení pak dále zvýrazňuje tuto chuť a dodává jim jemnou slanost.

Složení solených pistácií Pistácie ve skořápce 94,9%, sůl, kyselina citronová. Může obsahovat stopy arašídů a obilovin - lepku. Průměrné výživové hodnoty na 100 g výrobku: Energetická hodnota: 2378/568 kJ/kcal, Bílkoviny: 21,3 g, Tuky: 46,3 g - z toho nasycené mastné kyseliny: 5,6 g, Sacharidy: 26,8 g - z toho cukry: 7,8 g, Vláknina: 10,3 g, Sůl: 1,01 g.
Země původu USA
Etiketa pro Pistácie solené

Kde koupím Pistácie solené?

Nejenom Pistácie solené, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně solených pistácií.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě