Laskominy Mandle pražené solené

Mandle pražené solené

Balení 100 g 53 Kč koupit Balení 200 g 106 Kč koupit volná
váha vybrat
S větším balením ušetříte :-)
 
Zboží je skladem na prodejně Nuselská 10, Praha 4
Jednotková cena: 53,- / 100 g
 

Laskominy Mandle pražené solené

Na počátku výroby těchto pražených mandlí je pečlivý výběr mandlových jader, která jsou následně oloupána. Dále mandle prochází procesem pražení, který zdůrazňuje jejich přirozenou sladkost. Konečný dotek soli přidává perfektní kontrast, který zvyšuje chuť a dodává těmto mandlím tu pravou neodolatelnost, díky které sníte celou misku na posezení.

Pražené solené mandle jsou nejen vynikající jako snack, ale také jako skvělý doplněk k salátům nebo jako ingredience do pokrmů, kde dodají jemnou slanou chuť a křupavou texturu.

Složení solených mandlí Jádra mandlí 98 %, sůl 2 %, řepkový olej. Alergeny: Produkt obsahuje skořápkové plody a může obsahovat stopy arašídů a semen. Průměrné výživové hodnoty na 100 g výrobku: Energie: 629 kcal, Rostlinné tuky: 51 g, Proteiny: 29 g, Uhlohydráty: 13,8 g, Vitamíny: A, B6, E, Sůl: 0,1 g
Země původu USA
Etiketa pro Mandle solené

Kde koupím Mandle solené?

Nejenom Mandle solené, ale i další různé koření, kávu, čaj a různé laskominy koupíte v našem obchodě Království chuti v Praze, Nuselská 10.

Rodinný obchod Království chuti manželů Michaely a Jana Schneedorferových je největším kamenným specializovaným obchodem s kořením v České republice, ve kterém naleznete přes 300 druhů čerstvého koření a nepočítaně různých bylinek, pražené kávy, čajů, ořechů, sušených plodů a dalších laskomin, včetně solených mandlí.

Při vstupu do tohoto nenápadného krámku vás napadne, že snad ani nejste v obchodě, ale spíše v unikátním muzeu, protože veškerý sortiment je dostupný ve velkých skleněných dózách a tak si jej můžete před nákupem důkladně prohlédnout a přivonět. Mnoho zákazníků také přivítá, že lze koření zakoupit v libovolném množství již od 10 gramů a mohou tak směle v kuchyni experimentovat s novými neznámými chutěmi. Samozřejmostí je rovněž bezobalový nákup do přinesených kořenek, dóz nebo sáčků. Standardně veškeré zboží balíme do kvalitních plastových ZIP sáčků s možností opakovatelného uzavírání, ale na přání vám rádi produkty zabalíme do papírových sáčků.

Pořídit si zde můžete rovněž doplňky jako např. mlýnky na kávu i koření, kořenky, kávovary typu french press a mocca a nepřeberný výběr plechových dóz na čaj, kávu a další potraviny.

Veškerý sortiment je též dostupný v internetovém obchodě s doručením po celé České republice od 69 Kč.

Kontakty a otevírací doba obchodu | Více informací o dopravě